وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

در مجموعه تئاترشهر نمایش های «سندرم پای بی‌قرار» به کارگردانی عبدالله برجسته از مشهد در دو سانس ۱۸ و ۲۰ و ۳۰ دقیقه در تالار چهارسو و «تاریکی» کاری از رامین اکبری در دو سانس ۱۶ و ۱۸ و۳۰ در تالار سایه، «رولور» اثری از پوریا کاکاوند در تالار قشقایی در بخش مسابقه تئاتر ایران  روی صحنه خواهند رفت.
تئاتر مولوی میزبان نمایش های «مفیستو» به کارگردانی مسعود دلخواه در ساعت ۱۸ است. در تماشاخانه ایران‌شهر دو نمایش «تنهایی پرهیاهو» به کارگردانی افشین غفاریان از فرانسه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ و «اگه بیمری» کاری از سمانه زندی‌نژاد در دو سانس ۱۷ و ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه اجرا می شود.
 نمایش «ماراساد» به کارگردانی ایمان اسکندری، ساعت ۲۰ به مدت ۱۳۰ دقیقه که در بخش مسابقه تئاتر ایران در تالار حافظ  روی صحنه می رود.
عنوان و زمان و مکان نمایش ها در بخش تالارهای خصوصی+ فجر به شرح اعلام می شود:
-در تئاتر آفتاب «اجراهای رزیدنسی‌های جشنواره» در ساعات ۱۱، ۱۵ و ۱۷ به نمایش درخواهند آمد.
-«گتو» به کارگردانی سعید بهنام در دو ساعت ۱۸ و ۲۱  در تئاتر مستقل تهران
 -نمایش های«طرب‌نامه شهر خیال» و «تمام زنان اجنه شیخ محمود» ساعت ۱۹ و۳۰ دقیقه و ساعت ۲۱  در تماشاخانه ارغنون
-اجراهای «ستاره‌شناس» در ساعت ۱۹ و «سنزا به ایتالیایی یعنی…» ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه در تماشاخانه سه نقطه
– اجراهای«بلافیگورا» و «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه در تماشاخانه شانو
– نمایش «کاش خوابت را ندیده بودم» کاری از احمد مطوری، ساعت ۱۹ و۳۰ دقیقه در تماشاخانه فانوس و نمایش« یک خاکستری کم رنگ » اثری از شاهین چگینی در ساعت ۱۸ و۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه استاد مشایخی روی صحنه می روند.
– تماشاخانه همای سعادت تئاتر «حکایتی ناتمام برای دخترم مده‌آ» اثری از سمیه سلیمی در دو سانس ۱۶ و ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه روی صحنه خواهد رفت.
– در گروه خارج از صحنه ؛ در محوطه تئاترشهر از ساعت ۱۶ و۳۰ دقیقه تئاتر «تندیسی برای شهر» از شهر مریوان در بخش مسابقه خارج از صحنه، ساعت ۱۷ و۴۵ دقیقه «یک سوءتفاهم کوچک» از رودسر در بخش مسابقه خرج از صحنه، ساعت ۱۸ و۳۰  دقیقه نمایش «سرنخ» از تهران و در ساعت ۱۹ ، نمایش «سلبریتی‌های گمنام» از بوشهر اجرا خواهند شد.
-در محوطه خانه هنرمندان؛  دو نمایش «آینه زندگی» از مریوان در بخش مسابقه خرج از صحنه و «سلبریتی‌های گمنام» ساعت ۱۶ و۳۰ دقیقه از بوشهر به روی صحنه خواهند رفت.
 -نمایش های «منزل به منزل» از فرانسه و نمایش «آینه زندگی» از شهر مریوان ساعت ۱۱ در بخش مسابقه خارج از صحنه در باغ کتاب روی صحنه خواهد رفت.
 – مترو میدان ولیعصر، ایوان انتظار نمایش «تندیسی برای شهر» ساعت۱۲ و ۳۰ دقیقه در بخش مسابقه خارج از صحنه به نمایش درخواهد آمد.
– عمارت روبرو هم تئاتر «نادیدنی یا هر طور شما…» کاری از جعفر حجازی ساعت ۱۶ و  «بعد از اتفاق» کاری از پویان باقرزاده ساعت ۲۰و ۳۰ به مدت  ۷۵ دقیقه روی صحنه خواهد رفت.
– در گروه خارج از صحنه؛ «مکان‌های نامتعارف» در باغ موزه قصر، نمایش «شهرهای نامرئی» نوشته و کاری از پینو دی‌بودوا در گروه بین‌الملل و از ایتالیا در ۹۰ دقیقه از ۲۹ دی تا دوم بهمن‌ ساعت ۲۱ اجرا خواهد شد.

 

بخش خارج از صحنه از بخش های پر طرفدار این دوره از جشنواره است.