وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

وی بی پارس:احمد الجبوری بازیکن آماده این روزهای ایرانجوان بوشهر در مورد مسائل مختلف با خبرنگار ما به صحبت پرداخت.

وی در مورد بازی با مس رفسنجان گفت:بازى سختى مقابل تیم خوب رفسنجان داشتیم  و از آنجایی که این بازی برای ما یک بازی شش امتیازی بود خوشحال هستیم که توانستیم با برد از زمین خارج شویم و دل هواداران را شاد کنیم،در اوایل این بازی برخوردی با دروازبان حریف داشتم که باعث مصدومیتم شد و تا آخر بازی نیز درد داشتم اما خدارو شکر مشکل خاصی نیست و میتوانم در بازی های بعد در خدمت ایرانجوان باشم.

بازیکن جوان و خوزستانی ایرانجوان در مورد شرایط باشگاه و پرداختی به بازیکنان و کادر فنی افزود: تا اینجاى فصل دریافتى بازیکنان وکادر تقریبا صفر بوده به جز ١٠٪؜ اول فصل که نصف آن هم براى مبلغ خروجى از استان کم شد دیگر دریافتی نداشتیم.

مسئولین استانی نیز در این رابطه به ما لطف داشته اند و تا به حال هیچ کمکی به ما نکرده اند و تا به حال هیچ ملاقت یا برخوردی هم با آنها نداشته ام.

وی در مورد آینده فوتبالی خود و اینکه آیا پیشنهادی داشته با نه به خبرنگار ما گفت:فعلا که خبر خاصى نیست واگر هم خبری بشود،میگذارم برای زمان نقل وانتقالات و الان خوب نیست در موردش صحبت یا حتی فکری کنم.

وی ادامه داد:از همین جا هم تشکر می کنم از تمام هواداران و مردم بوشهر که در گرما و سرما کنار تیم بودم و همیشه به ما دلگرمی می دهند.