وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


مرحله دوم مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان در تهران به پایان رسید و تیم دانشگاه آزاد اسلامی در رقابتی سخت توانست در این مرحله هم ، مثل مرحله اول صدرنشین و قهرمان شود.

به گزارش سایت وی بی پارس؛ پس از این که در مرحله اول لیگ برتر بدمینتون بانوان دانشگاه آزاد به مقام نخست رسید ، دومین مرحله این مسابقات نیز برگزار شد تا لیگ بدمینتون به عنوان مسابقاتی ۴ مرحله ای به نیمه راه برسد.

برخورداری دانشگاه ازاد از ستاره ها و بازیکنان ملی پوش و درجه اول بدمینتون زنان کشور سبب شد آن ها در مرحله دوم هم صدرنشینی خود را قطعی کنند گرچه تیم های گلستان و شاهرود در مرحله دوم عملکرد بسیار خوبی داشتند.

دانشگاه آزاد اسلامی ، شهرداری شاهرود ، دیهیم تهران ، نماینده تهران و نماینده گلستان ۵ تیم حاضر در لیگ برتر بدمینتون زنان هستند که باید در ۴ مرحله با هم رقابت کنند . دانشگاه آزاد که در مرحله اول ۱۲ و در مرحله دوم ۱۰ امتیاز کسب کرده امید اول قهرمانی به شمار می رود.

تیم های گلستان و شهرداری شاهرود در مرحله دوم و هم امتیاز با تیم صدرنشین دانشگاه آزاد مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. گلستان در مرحله اول ۱۰ و شهرداری شاهرود هم ۸ امتیاز کسب کرده بودند.

حضور ۵ تیم در لیگ برتر بدمینتون بانوان و کم بودن تعداد تیم ها سبب شده فدراسیون بدمینتون تصمیم بگیرد برای استانداردسازی تعداد مسابقات تیم ها در این سطح ، رقابت ها را در ۴ دور برگزار کند. این در حالی است که مسابقات رنکینگ بدمینتون بزرگسالان کشور نیز در خلال مراحل اول و دوم لیگ برتر در قم برگزار شده بود.