وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در چارچوب هفتهء نوزدهم لیگای اسپانیا ، دیشب تیم بحران زده ی رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو با یک گل نتیجه را به ویارئال واگذار کرد و با ۳۲  امتیاز در رده چهارم جدول باقیماند .
در دیگر بازی ها ، آتلتیکو مادریدِ رده دومی با تک گل کوین گامیرو در زمین ایبار به پیروزی رسید ، لاکرونیا در خانه ۱ به ۲ مغلوب والنسیای رده سومی شد و خیرونا  ۶ به صفر لاس پالماس را درهم کوبید .
در آغاز هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس ، دیشب  چلسی رده سومی در استمفورد بریج برابر لسترسیتی با تساوی بدون گل متوقف شد .
تاتنهام – تیم پنجم جدول – ۴ به صفر اورتون را شکست داد و ۴۴  امتیازی شد . هری کین دو بار ، سون هیونگ مین و کریستین اریکسن برای تانتهام گلزنی کردند .
در سایر دیدارها ، کریستال پالاس با ۱ گل از سد برنلی گذشت ، وستهام ۴ به ۱ هادرسفیلد را شکست داد ، وست برومویچ با ۲ گل برایتون را برد و بازی واتفورد با ساوتهمپتون ۲-۲ و نیوکاسل با سوانزی ۱-۱ مساوی به پایان رسید.
و در ادامه هفته هجدهم بوندس لیگای آلمان ، لایپزیگ ۳ به ۱ شالکه را شکست داد و جایگاه دومی این تیم را در جدول از آن خود کرد ، آگزبورگ با ۱ گل بر هامبورگ پیروز شد ، هانوفر ۳ به ۲  از سد ماینتس گذشت ، اشتوتگارت با یک گل هرتابرلین را برد و دیدار وردربرمن با هوفن هایم و فرانکفورت با فرایبورگ ۱ – ۱ مساوی خاتمه یافت.