وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران اسامی نفرات دعوت شده به مرحله اول رقابت‌های انتخابی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، مرحله اول انتخابی کاراته دختران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و المپیک ۲۰۱۸ بوینوس آیرس روز شنبه ۵ اسفندماه با حضور نفرات سوم مشترک مسابقات کشوری اصفهان و سنندج و مدعوین دعوت شده از سوی کادر فنی در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود که در نهایت در هر وزن یک نفر گزینش خواهد شد.

رده سنی نوجوانان/

در وزن ۴۷- کیلوگرم:

نفرات سوم: رقیه بنداد کرمانی از مازندران – محنا پوراحمدیان از کرمان- الهه یخکشی از مازندران – حنانه سیفی از لرستان
نفرات دعوت شده: مریم الهه سرخه از کرمانشاه-آرینا ایرجی از کردستان- هستی بیرانوند از لرستان

در وزن ۵۴- کیلوگرم:

نفرات سوم: مهنا میرزایی از مازندران -فاطمه بداق از لرستان -شکیلا شجاعی از مازندران – مهسا اخشیح از گیلان
نفرات دعوت شده: عسل ایوانی از کرمانشاه- فاطمه رنجبر از فارس – ستایش صفری از سمنان

در وزن ۵۴+ کیلوگرم:

نفرات سوم: سیده لیلا عباسیان از مازندران – سیده مبینا موسوی از مازندران- ریحانه نصرتی فرد از هرمزگان – مبینا طیاری از اصفهان
نفرات دعوت شده: عسل شریفی ازکرمان- جوانا رسولی از کردستان- هنگامه بی غم از گیلان- منیره وجدانی پارسا از گیلان- یگانه رحیمی از تهران- صدف لرستانی از کرمانشاه – هانیه جعفری مقدم ازکرمان

رده سنی جوانان/

وزن ۴۸- کیلوگرم:

نفرات سوم: زهرا مرادی از اردبیل- زهرا کریمی از فارس- نگین شمسی از کرمانشاه
نفرات دعوت شده: فرناز محمدی از لرستان -آتوسا نیکخواه از تهران- کیمیا کیانی از البرز

وزن ۵۳- کیلوگرم:

نفرات سوم: رویا سلیم زاده از اصفهان- زهرا بنیانی از فارس – مهدیه عباسی از گیلان- سیده سوده خلیلی از مازندران – محبوبه گرایلی از مازندران
نفرات دعوت شده: معصومه سماقی از البرز- اسما جهانگیرزاده از آ ذربایجان شرقی – الناز یوسفی از تهران

وزن ۵۹- کیلوگرم:

نفرات سوم: نسیم خیراله پور از مازندران-آتنا پهلوان زاده از گیلان- زهرا جلیلی از گیلان- نگین درویشی از مازندران
نفرات دعوت شده:آیناز نبی نیا از گیلان- زینب رنجبر از اراک – آیدا لرکی از خوزستان

در وزن ۵۹ + کیلوگرم:

نفرات سوم: ساحل الیاسی از لرستان- سوگند شاهیوند از کرمانشاه- عاطفه بیرانوند از لرستان- مهدیه عباس زاده از مازندران – صدف لرستانی از کرمانشاه
نفرات دعوت شده: مهدیه رئیسی از خوزستان-زهرا فرد مدحی از آذربایجان شرقی-آیدا موچشی از کردستان-نگین خیرخواه از مازندران- صبا حسینی از کردستان

گفتنی است، نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان و سنندج و نیزنفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان و قهرمانی جهان در اسپانیا از حضور در مرحله اول رقابتهای انتخابی معاف هستند.