وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۲۶
شناسه خبر: ۵۷۷۶۰

آبنوس تهران


شهرزاد ریاضی پس از انحلال تیم والیبال زنان آبنوس تهران در لیگ برتر والیبال بانوان از فدراسیون والیبال گله مند است.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، آبنوس یکی از باشگاه‌های شرکت کننده در این دوره از لیگ برتر والیبال بانوان بود که تا پایان هفته ششم لیگ با ۵ شکست و عملکردی ضعیف در رده ششم جدول رده‌بندی قرار داشت.

عصر امروز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه سهیلا تاجی سرپرست تیم آبنوس تهران با ارسال نامه‌ای ضمن قدردانی از فدراسیون والیبال برای همکاری با این باشگاه، به دلیل مشکلات مالی و نبود اسپانسر به صورت رسمی انصراف خود از لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.

شهرزاد ریاضی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انحلال تیم آبنوس، بیان‌ کرد: ‌اسپانسر تیم دیگر نتوانست حمایت مالی از تیم به عمل آورد و از سوی دیگر نیز از فدراسیون والیبال گله‌مند هستم چرا که می‌توانست حمایت کند، اما این کار را انجام نداد. هیچ بدهی به هیات و فدراسیون نداشتیم و تنها تیمی بودیم که اولین واریزی را به فدراسیون و هیات والیبال داشتیم. نامه‌ای به رییس فدراسیون زدم و ضمن تبریک ریاست فدراسیون به او تقاضا کردم اگر ممکن است از تیم حمایت کند، می خواستم حتی اگر نیاز است با هزینه شخصی تیم را به تبریز بفرستم، اما رییس فدراسیون حمایت نکرد و اعلام کرد تیم منحل شود. اگر فدراسیون نامه‌ای را به هیات والیبال ارسال می‌کرد و حداقل مبلغ‌هایی که باید به هیات پرداخت می‌شد بخشیده می‌شد می‌توانستیم در مسابقات حضور داشته باشیم.