وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

وی بی پارس:احمد حسن ابراهیمی پیشکسوت شاهین در کنار سیر عظیم اعتراض پیشکسوتان ایرانجوان، سرمربی امیدهای ایرانجوان شد!!!!!!!

در اقدامی جالب از مدیران باشگاه ایرانجوان،پیشکسوت شاهین به عنوان سرمربی امیدهای این باشگاه انتخاب شد تا خودزنی های باشگاه ایرانجوان ادامه داشته باشد.

استعفا مربیان جوان تیم های پایه فرصت خوبی برای مدیران فعلی ایرانجوان بود تا اشخاص مورد نظر خود را به این باشگاه بیاورند.مربیان جوانی که چندین سال است با ایرانجوان و مشکلاتش زندگی می کنند.مربیانی که اگر نبودند حالا تیم های پایه ایرانجوان جایی در مسابقات کشوری نداشت.

چه کسی حق این مربیان جوان که از این فوتبال زده شده اند و اسیر برخی اتفاقات فوتبالی و بعضی اوقات غیر فوتبالی شده اند را می دهد.چرا باید مربیانی امثال آقایان ابراهیم شریفی،بهنام سرتلیان و میلاد میردخت که هر سه با عشق به این باشگاه پا به این عرصه گذاشته بودند و با بی مهری کامل مدیران باشگاه رو به رو شدند،جای خود را به یک پیشکسوت شاهین دهند که باعث ناراحتی پیشکسوتان خود باشگاه ایرانجوان نیز بشوند.

حالا یکی از این مربیان در گفتگو با خبرنگار ما گفته است:بعد از این انتخاب بیش از پیش از فوتبال زده شده ایم.چه کسی جایگزین ما شده است؟!! چرا باید پیشکسوتی از باشگاه شاهین بیاید و ما که قلبمان برای ایرانجوان می تپد کنار برویم.

 

 

چه کسانی این انتخاب ها را انجام می دهند و چه معیاری برای این انتخاب ها وجود دارد؟! فقط خدا می داند!انتخاب های اشتباهی که لطمه های زیادی را به پیکره این باشگاه خواهد زد.