وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان فوتبال زنان اروپا انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس و به نقل از uefa.com؛ قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال زنان اروپا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ انجام شد.

المپیک لیون در حالی مقابل بارسلونا بازی خواهد کرد که چلسی با مون‌پلیه روبرو خواهد شد، در دیگر سو، ولفسبورگ با اسلاویا پراها و منچسترسیتی با لینشوپینگ مصاف خواهند داد. بازی‌های دور رفت ۲۱ و ۲۲ مارس و بازی‌های دور برگشت هم ۲۷ و ۲۸ مارس ۲۰۱۸ برگزار خواهند شد.

برنامه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال زنان اروپا 2017/18

برنامه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال زنان اروپا ۲۰۱۸-۲۰۱۷ :

۱/ مون‌پلیه ( فرانسه ) _ چلسی ( انگلیس )
۲/ وولفسبورگ ( آلمان ) _ اسلاویا پراها ( جمهوری چک )
۳/ منچسترسیتی ( انگلیس ) _ لینشوپینگ ( سوئد )
۴/ لیون ( فرانسه ) _ بارسلونا ( اسپانیا )

در بین هشت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال زنان اروپا چلسی، تنها تیمی است که برای اولین بار به این مرحله از رقابت‌ها دست یافته است.

پرافتخارترین تیم نیز لیون است که در صورت قهرمانی، پنجمین عنوان قهرمانی را از آن خود خواهد کرد این تیم قرار است با بارسلونا که فصل گذشته تا پای فینال رقابت‌ها پیش رفت اما توسط پاری سن ژرمنی‌ها از میدان به در شد، بازی کند. البته از غیبت ژرمنی‌ها به عنوان نایب قهرمان فصل قبل بازی‌ها هم غفلت نکنیم.

منچسترسیتی که امسال دومین حضورش در رقابت‌های فوتبال زنان اروپا را تجربه می‌کند، لینشوپینگ سوئد را پیش رو دارد تیمی که تا کنون از مرحله یک چهارم نهایی عبور نکرده است.

بعد از لیون با ۴ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی وولفسبورگ با ۲ قهرمانی و یک نایب قهرمانی دیگر مدعی رفتن روی سکوی اول این فصل از بازی‌ها است.