وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


هفته نهم لیگ برتر هندبال زنان و اولین هفته از دور برگشت لیگ برتر جمعه ۸ دی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، پس از چند هفته تعطیلی، جذابیت دوباره به عرصه هندبال زنان ایران باز می گردد و رقابت بر سر قهرمانی در لیگ برتر از سر گرفته خواهد شد. اکنون نگاهی داریم بر ۳ مسابقه هفته هشتم لیگ هندبال و بازیکنان تیم ها در این باره صحبت کرده اند.

این شما و این پیش بازی هفته هشتم لیگ برتر هندبال همراه با اظهارات راضیه جانباز از نفت و گاز گچساران، سهیلا هیات از شاهین شهر ، اسرا زندی از هیئت کردستان و نرگس شیخی از تاسیسات دریایی.

نفت و گاز گچساران – شاهین شهر ؛ اوج حساسیت

این بازی مهم ترین مسابقه هفته هشتم لیگ برتر هندبال است. نفت و گاز گچساران یکی از ۳ تیم مثلث قهرمانی است و برای ادامه رقابت شانه به شانه با لارستان و تاسیسات دریایی باید برنده باشد. شاهین شهر هم که در نیم فصل اول به هر ۳ تیم بالای جدول باخته به نوعی آخرین فرصت را برای احیای شانس حضور در بین ۳ تیم بالای جدول در انتهای فصل را در پیش رو می بیند.

در بازی رفت در هفته اول لیگ برتر در شاهین شهر، میزبان مغلوب نفت و گاز گچساران شد اما شاهین شهری ها اعتقاد داشتند اگر آن بازی در هفته سوم به جای هفته اول برگزار می شد نتیجه متفاوتی داشت.

راضیه جانباز بازیکن نفت و گاز در گفتگو با “وی بی پارس” در مورد این بازی می گوید: می دانیم که شاهین شهر برای پیروزی به گچساران آمده اما تیم گچساران هم به خوبی ثابت کرده که تیم بی ادعا و قدرتمند این دوره از مسابقات است.

جانباز که در میان ۱۶ بازیکن منتخب نیم فصل لیگ برتر هم قرار گرفت ادامه می دهد: این بازی برای ما به نوعی حساس ترین بازی نیم فصل دوم است و برد در این بازی برای ما حکم گرفتن سهمیه آسیا خواهد بود.

سهیلا هیات در گفتگو با “وی بی پارس” بازیکن ارزشمند تیم شاهین شهر در مورد این بازی می گوید: در نیم فصل تمرینات تخصصی تری برای افزایش آمادگی بدنی و تاکتیکی پشت سر گذاشتیم و در بازی جمعه محکوم به برد هستیم و با یکدلی از این هدف دور نیستیم

هیات به نیم فصل اول اشاره می کند و می گوید: تیم ما در حداقل زمان ممکن جمع شد و در بازی رفت که تجربه اول بازی لیگ بود با این که در اغلب زمان بازی از حریف پیش بودیم اما به دلیل مشکل بدنی و ناهماهنگی نتیجه را واگذار کردیم.

هیئت کردستان – چمران لارستان ؛ بازی آسان برای صدرنشین؟

در یکی دیگر از بازی های هفته هشتم هفته نهم لیگ برتر هندبال  تیم صدرنشین شهید چمران لارستان به دیدار هیئت کردستان می رود. این بازی در سنندج برگزار می شود و بازیکنان سابق هندبال کردستان و نشمین شافعیان به خانه بر می گردند. لارستان احتمالا برای پیروزی در این بازی کار سختی در پیش ندارد و ممکن است بیشتر به فکر تفاضل گل بالا باشد به ویژه این که ۳ تیم بالای جدول رده بندی ممکن است در پایان فصل به آمار گل ، نیاز جدی پیدا کنند.

گزارش تصویری تیم‌های هندبال بانوان هیات هندبال اصفهان و شهید چمران لارستان

اسرا زندی در گفتگو با “وی بی پارس” بازیکن تیم هیئت کردستان در مورد این بازی می گوید: بازی بسیار سختی در پیش داریم. دروازه بان اصلی تیم هم در بازی آخر نیم فصل از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدیدی شده و این موضوع مشکلات تیم ما را دوچندان کرده است.

زندی با اشاره به این که کردستان بدون سرمربی وارد لیگ برتر هندبال شده تاکید می کند که تیم هیئت کردستان از بازیکنان نوجوان و نونهال تشکیل شده و نباید از این تیم انتظار داشت. او می افزاید: به جز ۵ بازیکن باتجربه بقیه نفرات ما زیر ۱۷ سال هستند. با این حال امیدوارم بتوانیم این هفته بازی خوبی انجام دهیم.

هیئت اصفهان – تاسیسات دریایی تهران ؛ پس از تلنگر

در آخرین بازی هفته هشتم لیگ هندبال هم تاسیسات دریایی در اصفهان با یکی دیگر از تیم های جوان لیگ یعنی هیئت اصفهان مسابقه می دهد. تاسیسات که در هفته پایانی نیم فصل رتبه اول جدول را با رده سوم عوض کرد احتمالا مشکلی برای پیروزی در اصفهان ندارد با این حال نگاه تاسیسات به این بازی همانند نگاهی است که لارستان به بازی با کردستان دارد: پیروزی با گل زده زیاد و گل خورده کم!

نرگس شیخی  بازیکن تاسیسات دریایی در گفتگو با “وی بی پارس” در مورد این بازی می گوید: تیم هیئت هندبال اصفهان تیم جوان و خوبی است اما نیاز به کسب تجربه بیشتر دارد. بازی روز جمعه ، یک بازی یک طرفه است و تاسیسات با اختلاف گل قابل توجه بازی این هفته را هم با برد پشت سر خواهد گذاشت .

بازیکن موثر تیم تاسیسات دریایی درباره بازی آخر تیمش در نیم فصل هم صحبت کرده و گفته است : شکست مقابل گچساران تلنگر خوبی بود که با قدرت بیشتر تمام تلاشمان را برای بازگشت به صدر به کار ببندیم. این اتفاق قطعا رخ خواهد داد.