وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 رئيس مركز گشت هاي مشترك اداره كل تعزيرات حكومتي استان تهران گفت: علاوه بر عرضه تخم مرغ به قيمت هر شانه ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در فروشگاه هاي زنجيره اي و ميدان هاي ميوه و تره بار اين كالا از شنبه هفته آينده در خرده فروشي ها هم با همين قيمت عرضه مي شود.

بهمن حسن بيگي، افزود: با توجه به كمبود تخم مرغ و افزايش قيمت آن در هفته هاي اخير در كميته تنظيم بازار مقرر شد عرضه تخم مرغ با قيمت مصوب تقويت شود.

وي گفت: تخم مرغ به ميزان كافي در سردخانه ها موجود است و همه واحدهاي عرضه كننده اعم از خرد و فروشگاه هاي زنجيره اي موظف اند تخم مرغ را به قيمت هر شانه ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه كنند و بيش از اين مبلغ تخلف است.

 حسن بيگي افزود: اين اقلام تخم مرغ بيشتر وارداتي است و اقلام داخلي هم به شبكه عرضه افزوده مي شود.

وي در خصوص مشکل عرضه در خرده فروشی ها با قيمت مصوب گفت: دراین باره مشكل عرضه وجود داشت كه برطرف شده است و همه واحدهاي صنفي بايد تخم مرغ را به ازاي هر شانه ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خريداري كنند و ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش برسانند.

اين مسئول تعزيراتي افزود: برخي مترصدند از فرصت سوء استفاده كننده و تخم مرغ را بالاتر از قيمت مصوب به دست مصرف كنندگان برسانند و همه فروشندگان توجه كنند كه حتي اگر فاكتور معتبر هم داشته باشند نبايد بيش از ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان هر كيلوگرم تخم مرغ را خريداري كنند.