وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با بیان این مطلب گفت: این چادر امدادی عظیم که جنس پارچه آن «پی.وی.سی» و ضد آب است، با ۲۴۰ مترمربع مساحت، ۵٫۵ متر ارتفاع، ۲٫۵ تُن وزن و اسکلت بسیار قدرتمند از هرگونه باد، توفان و باران مصون است .
رستمی گفت : در شرایط «اضطراری عمومی» و «اضطراری پیچیده» در انواع حوادث و سوانح طبیعی و غیرطبیعی برای برپایی انبارهای امدادی، استراحتگاه های اسکان اضطراری و موقت حادثه دیدگان و بیمارستان های صحرایی در اختیار مدیران بحران و سوانح قرار گیرد.
وی گفت: نوع طراحی و فضای داخلی بسیار بزرگ این چادر امدادی و جمع و نصب کردن آن مهمترین نقطه قوت این محصول استراتژیک هنگام وقوع حوادث بزرگ و پیچیده برای امدادرسانی بهتر و به هنگام است.
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران افزود: این چادر ۲٫۵ تُنی به آسانی و سریع نصب می شود و بعد از اتمام عملیات امدادرسانی نیز به راحتی و طبق نقشه نصب در چهار صندوق چوبی که پل و پایه در آن قرار می گیرد، جمع آوری کرد.
وی افزود :می توان در این چادر عظیم اتاق های مختلفی برای بیمارستان های صحرایی ازجمله بخش های تریاژ، جراحی، مراقبت ویژه، بستری و نظایر آن تعبیه کرد.