وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج: تیم راهیاب تغییرات زیادی را پشت سرگذاشته است. خوشبختانه ۹۰% مالکیت توپ در اختیار بازیکنان ما بود.

به گزارش سایت وی بی پارس؛ بازیکنان راه یاب ملل سنندج در یک بازی غیرخانگی، نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان را مقابل نماینده فارس با پیروزی پشت سرگذاشتند. بیان محمودی سرمربی این تیم به خبرنگار سایت وی بی پارس گفت: تیم راهیاب نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی را پشت سرگذاشته است. بچه‌ها در بازی اول خوب کار کردند. خوشبختانه ۹۰% مالکیت توپ در اختیار بازیکنان ما بود. البته نیمه نخست با اینکه توپ و میدان را در اختیار داشتند، ضعیف عمل کردند اما نیمه دوم کارایی و عملکرد بهتری از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: زهرا حاتم نژاد دقیقه ۵۰ اولین گل را وارد دروازه نماینده فارس کرد و بعد از اینکه فاطمه قاسمی پنالتی گرفت، حاتم نژاد از نقطه پنالتی گل دوم را هم به ثمر رساند.

بیان محمودی در پاسخ به این سوال خبرنگار سایت وی بی پارس که پرسید، “به عنوان فردی که فصل قبل در همین تیم توپ می‌زده و امسال هدایت آن را بر عهده دارد، تغییری در نوع بازی بازیکنان راه یاب دیده یا نه؟” عنوان کرد: به عنوان بازیکن سابق راهیاب ملل که تجربه چندین بار پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال بانوان ایران را هم دارم، شناخت خوبی از نقاط ضعف و قوت این تیم پیدا کرده‌ام. هر جا نیاز به جذب بازیکن بود، با بازیکن جدید قرارداد بستیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج گفت: در جهت افزایش قدرت حمله تیم با جذب فاطمه قاسمی و زهرا حاتم نژاد به تقویت پست مهاجم پرداختیم. خوشبختانه هر دو بازیکن روز خوبی را برای ما رقم زدند و نمایش بسیار خوبی داشتند. زهرا خواجوی گلر فیکس تیم ملی فوتبال جوانان و فاطمه عزیزی دروازه‌بان ایلام هم سنگربانان جدید راهیاب ملل هستند.

وی در خصوص تیم فوتبال نماینده فارس گفت: تیم فارس هم علی‌رغم اینکه بدون تمرین در زمین بازی حاضر شده بود، نمایش خوبی داشت. البته امیدوارم برای بازی‌های بعد نیمکت ذخیره تیم خود را تقویت کنند. نیمکت ذخیره خلوت اتفاق خوبی را برای یک تیم رقم نمی‌زند.

محمودی در پایان گفت: هدف بزرگی داریم برای این فصل از رقابت‌ها و آنهم رفتن روی سکوی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان است.