وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مدیرکل فناوری اطلاعات صدا و سیما در برنامه روی خط خبر این شبکه با بیان اینکه اجلاس سراسری فناوری رسانه، چهاردهمین سال خود را با شعار رسانه های هوشمند و آینده، تشکیل و مسیر خود را طی می کند گفت: ۲۷ نشست تخصصی و بیش از ۵۰ سخنران داخلی و خارجی  در این اجلاس حضور داشتند.

افشار در ادامه افزود:۱۱ سخنران خارجی از کمپانی های مطرح حوزه برودکست دعوت شده بودند که شش نفر از سخنرانان و استاد های مطرح دانشگاههای دولتی کشورمان نیز حضور داشتند.

مدیرکل فناوری اطلاعات صدا و سیما اظهار کرد: از دو ارگان بین المللی( ebu) و ( abu ) و  همپنین از کشورهای مختلف مهمانان و سخنرانانی نیز حضور داشتند. 

افشار گفت: بیش از ۳۰ الی ۴۰ نفر از متخصصین حوزه برودکست از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی در این اجلاس حضور داشتند و علاوه بر این در خصوص مقالات و طرح های برتر فراخوان داشتیم.

مدیرکل فناوری اطلاعات صدا و سیما افزود: بیش از ۲۰۰ مقاله به دبیر خانه اجلاس ارسال و  همچنین با توجه به شعار رسانه هوشمند، ۳۰۰ طرح ایده محور و خلاقانه، هدف گذاری  شد. 

افشار اضافه کرد: در این اجلاس سعی شد ایده های خلاقانه ارزش گذاری شوند و  ۳۰۰ طرح خلاقانه از اقصی نقاط کشورمان نیز در این اجلاس مطرح شد.