وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۲۵
شناسه خبر: ۵۷۶۹۸

جام حذفی فوتبال زنان انگلیس؛

تیم فوتبال زنان آرسنال و منچسترسیتی با برتری مقابل حریفان خود به فینال کونتیننتال کاپ ( جام حذفی فوتبال زنان انگلیس ) فوتبال زنان انگلیس رسیدند.


زنان آرسنال و منچسترسیتی با برتری مقابل حریفان خود به فینال کونتیننتال کاپ فوتبال زنان انگلیس رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس و به نقل از BBC، آرسنال با پیروزی ۳-۲ مقابل ریدینگ، راهی مرحله نهایی جام کونتیننتال انگلیس شد. این دو تیم دیدار خود را در ورزشگاه کینگزمیدو برگزار کردند؛ دو تیم نیمه نخست با تساوی به رختکن رفتند. در این نیمه بث مید در دقیقه ۵ تیمش را به گل رساند و بروک کپلن نیز دقیقه ۷ برای ریدینگ گلزنی کرد و کار را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم این دیدار که با سه گل همراه بود، ریدینگی‌ها دقیقه ۷۰ به گل برتری رسیدند اما طولی نکشید که آرسنال دقیقه ۸۰ توسط ویویانا میدما به یک سوپر گل رسید. در ادامه جردن نابز مهاجم ۲۵ ساله آرسنال گل سوم را وارد دروازه ریدینگ کرد و قرمز پوشان آرسنال برای ششمین مرتبه راهی فینال جام حذفی فوتبال زنان انگلیس شدند.

در دیگر دیدار این مرحله از رقابت‌های کونتیننتال کاپ، منچسترسیتی و چلسی با هم دیدار کردند. مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها با تک گل نادیا ندیم ستاره افغان خود چلسی را از پیش رو برداشت تا برای سومین مرتبه حضور در فینال این رقابت‌ها را تجربه کند.

به این ترتیب توپچی‌ها و سیتیزن‎ها با برتری مقابل حریفان خود به فینال کونتیننتال کاپ فوتبال زنان انگلیس رسیدند.