وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


هالپ ۲۶ ساله در این فینال حساس برابر وزنیاکی ۲۷ ساله قرار می گیرد که هر دو به عنوان بخت اول و دوم قهرمانی در این رقابت‌ها به دنبال کسب اولین عنوان خود در مسابقات گرند اسلم هستند.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، در ادامه رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا که در ملبورن برگزار می شود، امروز در مرحله نیمه نهایی زنان سیمونا هالپ و کارولین وزنیاکی بخت اول و دوم قهرمانی با پیروزی بر حریفان خود راهی دیدار فینال این رقابت ها شدند.

کارولین وزنیاکی که به عنوان بخت دوم قهرمانی وارد این رقابت‌ها شده است، در نیمه نهایی این رقابت‌ها الیس مرتنز بلژیکی را پشت سر گذاشت تا برای اولین بار رقابت در فینال تنیس اوپن استرالیا را تجربه کند. ( نتیجه: ۳-۶ ۶-۷ ) تنیس باز دانمارکی در دیداری که ۷۰ دقیقه به طول انجامید، حریفش را پشت سرگذاشت.

نکته جالب توجه اما حضور دیگر فینالیست رقابت زنان گرند اسلم است که می‌تواند این فینال را بیش از پیش دیدنی کند.

سیمونا هالپ از رومانی که رودرروی آنجلیک کربر آلمانی قرار گرفته بود، موفق شد در دیداری سه سته نماینده تنیس آلمان را شکست دهد. ( نتیجه: ۳-۶ ۶-۴ ۷-۹ )

هالپ ۲۶ ساله در این فینال حساس برابر وزنیاکی ۲۷ ساله قرار می‌گیرد که هر دو به عنوان بخت اول و دوم قهرمانی در این رقابت‌ها به دنبال کسب اولین عنوان خود در مسابقات گرند اسلم هستند.