وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، وجود مجموعه‌ای از زیرساخت‌های فنی و تولیدی در محوطه‌ جام جم باعث می‌شود “پیام” که مدیریت آن با رسانه ملی است، به میان مخاطبان آن در اقصی نقاط کشور و سراسر دنیا مخابره شود.

این زیرساخت‌ها در طی سالیان متمادی و در گذر زمان بر اساس نیاز ایجاد شده و کماکان رو به تزاید است.

کیلومترها ارتباطات فیبر نوری، ارتباطات وایرلس، پایانه‌های دیجیتال، سیستم‌های رژی، استودیوهای تولید و پخش، تجهیزات تدوین و سامانه‌های ارسال و دریافت ماهواره‌ای، تجهیزات اتوماسیون صدا و تصویر و برق از جمله این زیرساخت‌هاست.

حفظ این مجموعه برای ایفای نقش بی‌بدیل در تمام ساختارها و تصمیمات نظام اسلامی ضرورتی است که فقط با آمادگی همواره، برای پدافند غیرعامل می‌تواند از بروز هرگونه وقفه در امان بماند.

از این‌ رو برای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی )که فرموده‌اند: “ساخت درونی نظام باید استحکام پیدا کند” در صدا وسیما نیز استحکام درونی با محاسبه‌ درست و پیدا کردن نقطه صحیح کار، کار را به نتیجه مطلوب خواهد رساند.

کاری که در سال گذشته در زمینه زیرساخت‌ها در رسانه ملی به انجام رسید، در رصد سازمان پدافند غیرعامل کشور، مطابق تدابیر و سیاست‌های ابلاغی رهبری عظیم الشاٌن انقلاب اسلامی تشخیص داده شد و لوح قدردانی آن سازمان را برای معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی به ارمغان آورد.