وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


در ادامه رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا، مرحله سوم این رقابت‌ها در شرایطی پیگیری شد که آنجلیک کربر آلمانی، ماریا شاراپووا را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، در ادامه رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۸، مرحله سوم این رقابت‌ها در شرایطی پیگیری شد که آنجلیک کربر آلمانی، ماریا شاراپووا را با شکست بدرقه کرد. کربر و شاراپووا هر دو زمانی شماره یک تنیس زنان جهان بودند و یک قهرمانی در گرند اسلم استرالیا را در کارنامه دارند، اما کربر فقط ۶۴ دقیقه زمان نیاز داشت تا در دو ست (۶-۱ ۶-۳) تنیسور پرآوازه روس را ببرد.

سیمونا هالپ که به عنوان بخت شماره یک وارد این رقابت‌ها شده است، در مرحله سوم مقابل لورن دیویس آمریکایی به میدان رفت؛ سیمونا هالپ در این مسابقه موفق شد در سه ست نزدیک (۴-۶ ۶-۴ ۱۵-۱۳) بر حریفش چیره شود، هالپ ۲۶ ساله که به دنبال اولین عنوان قهرمانی خود در مسابقات گرند اسلم است، در مرحله چهارم باید به مصاف نائومی اوساکا از ژاپن برود.

نائومی اوساکا از دیگر برندگان این مرحله از رقابت‌ها بود؛ وی با پیروزی مقابل اشلی بارتی از کشور میزبان در ۲ ست (۶-۴ ، ۶-۲)، به مرحله چهارم رقابت‌ها صعود کرد.

کارولینا پلیشکووا، در مقابل لوسی سافارووا هم‌وطن خود قرار گرفت و توانست وی را در ۲ ست نزدیک (۶-۷ ۵-۷) مغلوب کند.

الینا اسویتولینا بخت شماره ۴ قهرمانی، به مصاف هم‌وطن نوجوان خود مارتا کستیوک رفت. او موفق شد در دو ست و با نتایج مشابه ۶-۲ این تنیسور ۱۵ ساله را مغلوب خود کند.

یلنا اوستاپنکو بخت شماره ۷ قهرمانی در اوپن استرالیا در مرحله سوم نتوانست در برابر آنت کونتاوینت از استونی مقابله کند و با قبول شکست از حریف خود با مسابقات خداحافظی کرد. تنیسور لتونیایی به دست حریف استونیایی خود حذف شد.

کارلا سوارز ناواروی اسپانیایی که به زنی عصبانی و خشمگین در دنیای تنیس زنان مطرح است، کایا کانپی از استونی را شکست داد. ماگدالنا ریباریکووا که به مصاف کاترینا بوندارسکو رفته بود، در سه ست و با نتایج (۷-۵ ۳-۶ ۶-۱) حریفش را پشت سرگذاشت.

در دیگر دیدار مرحله سوم رقابت‌های تنیس اوپن  استرالیا، کارولین وزنیاکی بخت دوم قهرمانی در استرالیا، کی‌کی برتنز هلندی تبار را مغلوب خود کرد.

در ادامه رقابت‌های مرحله سوم تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۸، مدیسون کیز آمریکایی، کارولین گارسیا از فرانسه، پترا مارتیچ از کرواسی، الیس مرتنز از بلژیک و دنیس آلرتووا از جمهوری چک با شکست آنا بوگدان رومانیایی، آلیاکساندرا ساسونوویچ از بلاروس، لوکسیکا کومکوم، آلیس کرنت از فرانسه و ماگدا لینته از لهستان به مرحله چهارم صعود کردند.