وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

رئیس جمهور برای حضور در دور دوم مذاکرات تهران، مسکو و آنکارا درباره سوریه، فردا به آنکارا سفر می کند.

مهم ترین خبری فردا سه شنبه 14  فروردین 97 

این نشست سه جانبه با حضور
مقامات ایران، روسیه و ترکیه در سه سطح کارشناسان ارشد، وزرای امور خارجه و
سران برگزار می شود بنابر این محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نیز به ترکیه و سپس به جمهوری آذربایجان و منطقه خودمختار نخجوان سفر می کند و تحولات سوریه و روند آستانه را پی خواهد گرفت.

 وزیر امور خارجه در روزهای پنجشنبه و جمعه برای شرکت در اجلاس میاندوره ای وزرای امور خارجه کشورهای عضو جنبش عدم تعهد به باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، سفر می کند

 

مهم ترین خبری فردا سه شنبه 14  فروردین 97

طرح ترافیک فردا سه شنبه به پایتخت باز می گردد.

دوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا ؛ ۱۴ فروردین فعال می شود. ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ و زوج و فرد از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ خواهد بود . آرم های طرح ترافیک  ۹۶ تا پایان فروردین ۹۷ اعتبار دارد .

 

مهم ترین خبری فردا سه شنبه 14  فروردین 97

 

همه دانش آموزان فردا درمدرسه حاضرند

با پایان یافتن تعطیلات دو هفته‌ای دانش‌آموزان در نوروز ۹۷ همه مدارس کشور فردا دایر هستند. براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش هیچ مدرسه ای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ فروردین ۹۷ تعطیل نیست.

 

مهم ترین خبری فردا سه شنبه 14  فروردین 97

مسابقات کشتی باچوخه قهرمانی کشور فردا با حضور ۱۵۰ کشتی گیر در گود زینل خان اسفراین در استان خراسان شمالی  برگزار میشود.
چند رویداد خارجی که فردا خبری می شود
اعتصابات عمومی سه ماهه در فرانسه که در اعتراض به برنامه های اصلاحاتی رئیس جمهور است از امشب با اعتصاب کارکنان راه آهن آغاز و قرار است ۴۸ درصد کارکنان شرکت راه آهن فرانسه فردا به جمع اعتصاب کنندگان بپیوندند . در روز دوم اعتصاب هم ۷۷ درصد رانندگان قطار به آنها ملحق می شوند.

 

***

اتحادیه عرب هم قرار است  فردا درباره کشتار فلسطینیان در تظاهرات روز زمین نشست اضطراری برگزار کند. این نشست پس از اعتراض و فشار مسلمانان جهان به سکوت در قبال جنایات صهیونیست ها در قاهره تشکیل خواهد شد.
نظامیان صهیونیست جمعه گذشته با حمله به راهپیمایان فلسطینی در نوار غزه دستکم ۱۸ نفر را شهید و بیش از هزار و ۵۰۰ نفر را مجروح کردند. اشغالگران صهیونیست دیروز هم با شلیک گلوله های جنگی و اشک آور به سوی فلسطینیان در نوار غزه دهها نفر را راهی بیمارستان کردند.