وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


سرمربی تیم فوتسال بانوان پویندگان صنعت شیراز با بیان این که هر بازی در این هفته ها برای ما یک بازی تدارکاتی است گفت: نیم فصل دوم برای پویندگان شیراز متفاوت خواهد بود.

به گزارش سایت وی بی پارس؛ ستاره زارع در گفتگو با “وی بی پارس” در خصوص بازی پویندگان صنعت شیراز در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار کرد: بازی پایاپایی برابر نفت طلاییه داشتیم و تیم نفت طلاییه تیم بسیار خوبی بود اما سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم.

وی افزود: در نیمه دوم بازی باخته را به سود خود برگرداندیم و با تایم هایی که در زمان مناسب گرفتیم ، دراواخر وفت بازی هم توانستیم از یک گل برتری خود محافظت کنیم البته دروازه بان ما یک ضربه پنالتی نقطه ۲ حریف را مهار کرد.

سرمربی تیم فوتسال پویندگان صنعت شیراز در مورد شکست عجیب هفته گذشته تیمش برابر شهرداری رشت که در بامداد روز بازی به شیراز رسیده بود گفت: در بازی قبلی هم موقعیت گل زیادی خلق کرده بودیم ضمن این که تیم رشت هم تیم خیلی خوبی بود اما به نظر من نتیجه منصفانه نبود و تیم شهرداری رشت در آن بازی ، با مدیریت زمان مسابقه به پیروزی رسید.

زارع تاکید کرد: تیم ما دیر بسته شد و از نظر بدنی آمادگی ایده آلی نداشتیم. واقعیت این است که هر بازی در این هفته ها برای ما یک بازی تدارکاتی است و فکر می کنم در نیم فصل دوم نتیجه بهتری بگیریم . همه تلاش ما این است که نیم فصل دوم چهره پویا تری از پویندگان صنعت به نمایش بگذاریم و در نیم فصل دوم، چهره جدیدی از پویندگان صنعت خواهید دید.

مطالب مرتبط:

برای مشاهده نتایج هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان اینجا کلیک کنید.