وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


واکنش‌ها به حواشی دیدار دو تیم فوتبال بانوان خیبر خرم آباد و استقلال خوزستان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال بانوان.

به گزارش سایت وی بی پارس؛ دیدار تیم‌های فوتبال بانوان استقلال خوزستان و خیبر خرم آباد در هفته سوم لیگ برتر با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان فروزان سلیمانی به پایان رسید. دیداری که با حواشی زیادی روبرو بود.

بیگدلی ناظر فدراسیون در دیدار فوتبال دختران دو تیم خیبر خرم‌آباد و استقلال خوزستان بیان کرد: طبق سندی که دارم سعادتی سرپرست تیم خیبر تعهد داد تا بازیکنان مصدوم را با وسیله شخصی به بیمارستان منتقل کند. بازیکن خیبر دقیقه ۱۵ دچار آسیب‌دیدگی شد و مجدد به بازی ادامه داد، اما دقیقه ۳۲ از بازی بیرون رفت و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد.

زینب کریمی بازیکن خیبر که دچار در رفتگی کتف شده بود درباره آسیب‌دیدگی‌ خود بیان‌ کرد: چهار ساعت در بیمارستان درد کشیدم. از ‌دقیقه ۲۰ بازی بود که دچار آسیب‌دیدگی‌ شدم و نمی‌دانم که بیگدلی چگونه در مصاحبه خود بیان‌ کرده است که من در ‌دقیقه پانزده پس از آسیب‌دیدگی‌ دوباره به بازی ادامه‌ داده‌ام و ‌دقیقه ۳۵ از زمین بیرون آمدم. یک آدم عاقل چگونه می‌تواند با کتف شکسته و در رفته در زمین بازی کند؟ من در کنار زمین درد می کشیدم و ناظر بازی حتی یک نگاه به من نکرد که آیا من درد دارم یا خیر؟

عبدالکاظم طالقانی مسئول هیات فوتبال استان درباره نبود آمبولانس جایگزین در دیدار فوتبال بانوان بین دو تیم خیبر خرم‌آباد و استقلال خوزستان بیان کرد:‌ این موضوع به هیات فوتبال ربطی ندارد و باشگاه استقلال خوزستان عهده‌دار میزبانی بوده است.

بنفشه حیدری سرمربی تیم فوتبال بانوان خیبر خرم آباد درباره اتفاقات رخ داده در بازی مقابل خوزستان گفت: بازیکن مصدومم که کتفش در جریان بازی در رفت، را بعد از چهل دقیقه درد کشیدن با پراید به بیمارستان منتقل کردیم. تنها عامل مصدومیت به دلیل بازی پر خطر بود که از سوی بازیکنان استقلال رخ داد. زمانی که خطا بر روی چشم دیگر بازیکن من رخ داد، داور بازی حتی اخطار و کارت نداد.

فروزان سلیمانی سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این‌که برخورد بازیکنانم با بازیکنان خیبر خرم‌آباد عمدی نبود، گفت: تیم ما و خرم‌آباد برای حضور در لیگ برتر دیر بسته شدند و وقتی تیم‌ها این‌گونه وارد رقابت‌ها می‌شوند باید عواقب دیر بسته شدن را هم بدهند. بازیکنانم با بازیکنان خیبر خرم‌آباد، برخورد فیزیکی عمدی نداشتند. بازی فوتبال است و چنین مصدومیت‌هایی در آن طبیعی است./ایسنا

حواشی عجیب در دیدار دو تیم فوتبال خیبر خرم آباد و استقلال خوزستان

بازیکنان مصدوم خیبر

مطالب مرتبط:

برای مشاهده خبر حواشی عجیب در دیدار دو تیم فوتبال خیبر خرم آباد و استقلال خوزستان اینجا را لمس کنید.