وی بی پارس

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: وی بی


رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: پوشش بانوان وزنه بردار برای مسابقات جهانی تا ۱۵ اسفند نهایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری وی بی پارس، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: رئیس فدراسیون وزنه‌برداری خبر داد برای حضور در مسابقات جهانی تا ۱۵ اسفندماه توسط کارگروه ساماندهی لباس تخصصی وی بی پارس وزارت ورزش و جوانان نهایی می شود.

علی مرادی در حاشیه اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان وزنه بردار مرد در مشهد افزود: پوشش بانوان وزنه‌بردار ورزشی برای حضور در سطح بین الملی طراحی شده و امید است با موافقت به موقع شاهد نقش آفرینی و مقام آوری بانوان محجبه وزنه بردار ایرانی در این رویداد ورزشی باشیم.

وی گفت: با حمایت های انجام شده و همراهی وزارت ورزش و جوانان بیش از یکسال است که شاهد حضور بانوان در رشته وزنه برداری هستیم.

وی با اشاره به اینکه دیروز در رده جوانان رکوردگیری بانوان وزنه بردار انجام شد، افزود: ۱۶ نفر از مجموع ۱۰۰ ورزشکار شرکت کننده برای حضور در اردوی تیم ملی که ۱۰ اسفند ماه در استان خوزستان برگزار می شود، انتخاب شدند.

مرادی بیان کرد: هم اکنون بیش از ۲۰ استان کشور نایب رئیس بانوان را در هیات های وزنه برداری خود ایجاد کرده و در زمینه وزنه برداری بانوان در حال فعالیت هستند.

وی تاکید کرد: آخرین آوردگاه کسب سهمیه برای حضور بانوان وزنه بردار در عرصه مسابقات جهانی در ۲۹ فرورین ماه در مسابقات آسیایی ازبکستان است .

اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری در رده نوجوانان و جوانان پسر با حضور ۱۴ نفر از دیروز در مشهد آغاز شده و برای مدت یک هفته ادامه دارد.